استعلام آنلاین مدرک دانشگاهی

استعلام آنلاین مدرک دانشگاهی (استعلام مدرک تحصیلی 2022)

 

جعل اسناد یک مشکل رو به رشد است و حداکثر توجه را می طلبد. بازتولید تقلبی گواهینامه ها در سال های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است و به تهدیدی برای سهامداران در سیاست آموزشی تبدیل شده است. این تنها کارفرمایان یا دانشگاه‌ها نیستند که توسط گواهی‌های جعلی فریب می‌خورند، بلکه دانشجویان نیز توسط آنها فریب می‌خورند. در حالی که در سطح کشور، نگرانی جدی برای امنیت ملی ایجاد می کند، همه سهامداران دیگر نیز در سطوح مختلف تحت تأثیر قرار می گیرند. به همین مجموعه ما در این مقاله به بررسی و نحوه استعلام آنلاین مدرک دانشگاهی بپردازیم.

برای استعلام مدرک دانشگاه آزاد کلیک کنید.

تایید گواهی مدرک

  • نام دانشکده و دانشگاه
  • آدرس پستی فیزیکی دانشگاه
  • شماره ثبت / شماره رول
  • تاریخ صدور گواهینامه
  • سال ثبت نام
  • سال گذشت
  • گواهینامه های مقطعی موقت

چگونه می توان ازصحت مدرک دانشگاهی مطلع شد؟!

از اصالت دانشگاه/موسسه اطمینان حاصل کنید

موثرترین راه برای شناسایی مدارک جعلی اخذ تاییدیه آدرس دانشگاه است. برای یک دانشگاه ایرانی، باید جزئیات دانشگاه را در وب سایت کمیسیون کمک هزینه دانشگاه بررسی کنید. این بررسی لازم به ویژه در مورد گواهینامه های موسسات آموزشی یا مؤسسات از دولت دیگر بسیار مهم است.

طراحی گواهی را بازرسی کنید

بازرسی طراحی گواهینامه کلیدی است. مدارک و گواهینامه های واقعی از موسسات آموزشی اصیل معمولاً از کاغذ مخصوص استفاده می کردند. اگر اینها را روی کاغذ معمولی چاپ شده پیدا کردید، احتمال جعلی بودن آن زیاد است. اشتباهات املایی را به دقت بررسی کنید.

ویژگی های امنیتی ضد جعل را بررسی کنید

به احتمال زیاد، فروشندگان گواهی مدرک جعلی ممکن است یک واترمارک جعلی روی مدارک تحصیلی جعلی خود قرار ندهند تا ظاهری واقعی به آنها بدهد.

اگر اسکن یا فتوکپی شود، پطرح بسیار متفاوت از رنگ اصلی خواهد بود. در صورت وجود یک ویژگی خالی، کلمه COPY زمانی ظاهر می شود که تلاش برای کپی کردن مدرک انجام شود. این ویژگی در سند اصلی دیده نمی شود. با این حال، اگر فتوکپی شود، این ویژگی در کپی تکراری ظاهر می شود.

استعلام آنلاین مدرک دانشگاهی

استعلام گرفتن مدرک تحصیلی

استعلام آنلاین مدرک دانشگاهی از مهمترین کارهایی است که می توان برای تشخیص معتبر بودن مدرک انجام داد. مجموعه ما با استعلام گرفتن از مدرک شما، صحت معتبر بودن آن را به شما می دهد. شما برای استعلام گرفتن باید یک سری مدارک و مشخصات فردی را در اختیار ما قرار دهید. تا بتوانیم استعلام مدارک شما را بگیریم. به ما اعتماد کنید و مدارک خود را در اختیار ما قرار دهید.

برای استعلام مدرک تحصیلی اموزش و پرورش کلیک کنید.

نتیجه گیری

امیدوارم که توانسته باشیم مطالب مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که می دانید امروزه افراد سود جو زیادی وجود دارد که مدرک جعلی به ما می دهند. به همین دلیل ما به اینجا امده ایم تا با استعلام گرفتن مدرک تحصیلی شما، از سودجویی این افراد جلوگیری کنیم. روند استعلام بسیار آسان و کوتاه است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از آن با کارشناسان ما در تماس باشید. در صورت رضایت از این مقاله با موضوع استعلام آنلاین مدرک دانشگاهی، نظرات و پیشنهادات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. از صبوری و بردباری شما سپاس گذاریم.